Paljusid meist on praegune kriis tabanud nagu hiidlaine paisates meid tundmatutesse vetesse. Elame suurte muutuste ajal ja nagu iga suurema kohanemise puhul seisame enne tasakaalu saavutamist silmitsi pingelise ning stressi-, ärevuse- ja ebakindlusega täidetud perioodiga.

Stressiseisund on paratamatu. Inimestena oleme sotsiaalsed loomad ning globaalne isolatsioon ja vapustus pole meie jaoks loomulik seisund. Küllap tuleb nõustuda mitmete ekspertidega, kelle hinnangul on pandeemiast tingitud olukord suurim psühholoogiline eksperiment, mida maailm on eales näinud. Vähenenud sotsiaalse kontakti tingimustes muretseme oma lähedaste pärast ning tunneme ebakindlust oma töö ja tuleviku suhtes. Samas oleme justkui liimitud oma nutitelefonide külge, mis edastavad meile lakkamatult vaid negatiivseid pealkirju. See kõik on vaimselt äärmiselt ebatervislik.

Oleme justkui üle parda heidetud ilma päästepaadi või –rõngata ning loomulik esmane reaktsioon on paanika. Samas paanika halvab kaine mõistuse, mistõttu tõmbleme ringi ning rabeleme asjatult. Looduslikult selline käitumine ainult halvab meie ellujäämisinstinkti. Häiritud on kaine mõistus, mis aitaks keskenduda ning väljuda paanikarežiimist, et saaksime lõpuks taastada ratsionaalse käitumise ja kontrolli oma otsuste üle.

Just seda soovimegi teile pakkuda, mistõttu on meil hea meel teatada, et kuni 31. juulini on Synctuition rakendus eesti elanikele endiselt täiesti tasuta. Tarvis on ainult rakendus alla laadida, registreeruda tasuta ning seda kasutama hakata.

Download Synctuition app now
PlayStore GooglePlay

Mida kujutab endast Synctuition?

Viimase 10 aasta jooksul Eestis välja töötatud Synctuition on ainulaadne teadvelolekurakendus – audiolõõgastusprogramm, mis esimesena maailmas kasutab 3D helisid. Nii pakub Synctuition palju enamat kui tavaline meditatsioon aidates saavutada meelteseisundit, mida ei suuda pakkuda ükski teine teadvustoode maailmas.

Synctuition toob kuulajani üle 100 spetsiaalse rahustava helireisi 3D-helilainetega, mis stimuleerivad ajutegevust, rahustavad meeli ja viivad mõtted igapäevamuredelt. 25-minutise lõõgastava seansiga ammutab keha uut energiat ning seda lihtsalt keha ja meeli lõõgastades. Tulemuseks on sügav ja kvaliteetne uni, mis aitab teil uuele päevale reipamalt vastu minna.

106 teaduslikus uurimuses tõestatud tehnoloogia abil on Synctuition tänaseks jõudnud miljonite kasutajateni terves maailmas. 2020. aasta sai Synctuition-ist USA-s üks populaarseimaid teadlikkuse arendamise rakendusi.

Me ei ütle seda pelgalt selleks, et kiidelda, pigem vastupidi – meid teeb isegi pisut alandlikuks kogu see tagasiside ja tunnustus, mida saame oma kasutajatelt. Inimesed kirjutavad meile, millist mõju on Synctuition nende elukvaliteedile avaldanud ning just see tagasiside näitab, kuidas rakendus aitab inimestel vähendada stressitaset, tasakaalustada oma meelteseisundit, suurendada positiivset mõtlemist ja paremini magada. Lugedes seda tagasisidet tundus ainuõige praegusel keerulisel ajal oma toodet inimestele tasuta pakkuda.

Mis järgmiseks?

Nüüd, mil eriolukorra meetmeid lõdvendatakse kasvab eeskätt ärevus ja stress seoses normaalse elu ja majanduse taastumisega. Lugematud teaduslikud uuringud on näidanud, et negatiivsus ja stress nõrgestavad inimese immuunsussüsteemi. Seetõttu oleme võtnud eesmärgiks käivitada globaalne positiivsuse kampaania, sest just praegu on vaimse tervise hoidmine ning sisemise rahu ja tasakaalu saavutamine tähtsam, kui kunagi varem.

Synctuition-is usume, et vaimne tervis on ülemaailmne probleem, millega seisame silmitsi veel aastaid, mistõttu just nüüd, rohkem kui kunagi enne, peame sellega ühiselt tegelema. Ja kiiresti!

Lisaks rakenduse võimaldamisele tasuta Eestis, otsustasime oma rakenduse teha tasuta kättesaadavaks veel 12 riigis üle kogu maailma. See ongi meie missioon: aidata parandada vaimset tervist, globaalselt.

Positiivsuse juurutamine

Vaimse tervise teadlikkuse tõstmine on paras ettevõtmine ning me ei saa seda üksi teha. Et saaksime probleemi tõhusamalt adresseerida, peame kõigepealt ümber häälestama globaalse mõtteviisi negatiivsuselt lootuse ja positiivsuse poole. Ja just see ongi meil plaanis.

24. juunil 2020 kutsume kõiki üles liituma meie globaalse üleskutsega tegema lahke ja positiivne žest oma sõpradele, perekonnale või kasvõi võhivõõrale. Lisateavet meie globaalse algatuse kohta leiate meie veebisaidilt. Kutsume teid kindlasti liituma ka meie Facebooki üritusega.

Join Facebook Event

 

Meie vaimne tervis

Ajalugu on näidanud, et keerulised ajad toovad inimesi kokku ja tõstavad ühtsustunnet. Loodame, et meie väike, kuid õigeaegne žest aitab võimalikult paljudel Eesti inimestel parandada oma vaimset tervist andmaks jõudu seista silmitsi ees ootava ebakindla perioodiga.

Ka teie saate Synctuition-it toetada meie globaalsel missioonil. Jagage lihtsalt seda blogipostitust, meie rakendust ning positiivsuse ja lootuse sõnumit kõigi oma tuttavatega. Nii ehitame koos tugevama ja tervislikuma maailma.

Jagamisel kasutage hashtage #synctuition #24hPositiivsus #syncforpositivity

Jäägem positiivseks!

Synctuition-i asutajad

Kuidas kasutada Synctuition-it?

Laadige rakendus oma telefoni

Liituge tehes tasuta konto

Pange oma kõrvaklapid kõrva ning nautige lõõgastust

Esimesed 3 reisi on kohe avatud. Järgmised teekonnad avanevad ükshaaval – 12 tundi pärast iga eelmise teekonna kuulamist lõppu.

Download Synctuition app now
PlayStore GooglePlay